• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te perdorim... ?

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,828
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Ne Youtube gjejm materiale ne gjuhe te ndryshme, megjithate perqendrimi thjeshtohet kur gjuha eshte gjuha jote.

Me kete rast dua te hap te teme per te sjell - Materiale kryesisht ne Shqip per te mesuar dicka te re :)

Une e fillova me Excel, meqense te gjithe e perdorim e ndoshta dikush e ka dhe te nevojshme te riperseris.

Pertej kesaj - ndihem shume mire qe vajza eshte kaq e qarte dhe shume teknike.


 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,138
Pikët
113
Pak teknike:


Kjo eshte nje channel per programim ne Shqip: https://www.youtube.com/channel/UCyfSSH7PXpYV7nrO9A9-UMQ

Nuk i kam shiku, shume pak mirepo ky djali ka mar iniciativ qe komuniteti Shqiptar dhe rinia Shqiptare te ken material ne Shqip.

Une personalisht per teknologji kisha thene qe patjeter duhet Anglishtja te mesohet por eshte mire te kete material edhe ne Shqip.
 
Top