• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

Tiku

PeReMuS...
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
2,207
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
9 jave e gjys, vallezimi i Kimit. Video skam se gjoja punojme.:p kush e gjen ta hedhe pak ketu dhe ka i drek me paret e veta.:p
 
Top