• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Studimi: Gratë tradhtojnë 3 vite e gjysmë pas martesës

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
12,923
Pikët
113
Per mendimin tim duhet nje ligj qe e denon tradhetin e femres. Nje vit per cdo here qe e tradheton burrin!
Eshte shume e rende kur tradheton femra!
 
Top