• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te gjithe jemi per cmendine.

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
5,398
Pikët
113
Normal .. kush me ben mua ignore , per cmendine eshte🤣🤣
Thuajini nikit qe e eshte e vetmja🤣
Jane 3 te tjere qe me kane bere ignore... mbase e ngushellon ky fakt🤣🤣🤣
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
7,142
Pikët
113
ca cmendine thu ti mi goc....
un me Drague jena per tu lidh me zinxhira edhe per t'na e sjell supen me nji tas teneqje posht deres se qelise, mo keq se Edmond Dantes i Montekristos.... -qesh- -qesh--qesh-
l'OK Dauni modh ke baba, na ka lon me pasoja....:p
Drague ha pjesen tate fshehtas,e dije ti?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,686
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Kartela ime thote :
-Veti diktatoriale
-Humor ne vendin dhe momentin e gabuar
-Mazokizem.
NikQtra ke cili pavion je ti ?
Edhe un per cmendine jam por kartela ime thote vetem keto simptoma te lehta ne dukje :

- Humor me galop struci
- Ka veti dhe bo strofa kur duhet me bo punet e shtepise
- Injorant qe i injoron injorantet pa piken e i njorintizmit.

Kartela do te pasurohet me kalimin e viteve.
 
Top