• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 97

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   11,736
  • Rezultati i reagimit
   4,823
  • Pikët
   113
 • 34

  crux

  Light is easy to love, show me your darkness
  • Postime
   18,535
  • Rezultati i reagimit
   8,478
  • Pikët
   113
 • 20

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,125
  • Rezultati i reagimit
   8,555
  • Pikët
   113
 • 16

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   18,124
  • Rezultati i reagimit
   14,440
  • Pikët
   113
 • 14

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   15,127
  • Rezultati i reagimit
   9,451
  • Pikët
   113
 • 13

  Ajnej

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   3,794
  • Rezultati i reagimit
   748
  • Pikët
   113
 • 12

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   7,744
  • Rezultati i reagimit
   4,551
  • Pikët
   113
 • 8

  kreksi

  V.I.P From France.
  • Postime
   4,003
  • Rezultati i reagimit
   2,266
  • Pikët
   113
 • 6

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   12,801
  • Rezultati i reagimit
   7,329
  • Pikët
   113
 • 6

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   5,986
  • Rezultati i reagimit
   2,255
  • Pikët
   113
 • 4

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   12,639
  • Rezultati i reagimit
   12,140
  • Pikët
   113
 • 4

  Rrjeti

  • Postime
   1,852
  • Rezultati i reagimit
   2,319
  • Pikët
   113
 • 4

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,909
  • Rezultati i reagimit
   10,271
  • Pikët
   113
 • 2

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   7,702
  • Rezultati i reagimit
   5,520
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,567
  • Rezultati i reagimit
   13,587
  • Pikët
   113
 • Top