• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës dhe e natës

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83
femra ideale qe djamant e nje cinguni te pasur! mirepo i ofruan flori, femer gjermane nikoqire, dhe e harroi ate ne qilar, ku gabimisht e kafshuan, e gdhenden minjte dhe qe atehere i urren burrat e pasur!
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
8,031
Pikët
113
Jo te gjithe dine t'i dhurojne diamantet si une.

cit. E. A.
 

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83
te Vendosesh pa mend edhe pse ka rrezik gabimi ne cdo hap, ishte rruga e filozofeve kur u bene shpikes Arkimede dhe pushtuan mollen bote, ate qe hahej apo ishte e shendetshme!
 

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83
nje budallaqe e shemtuar vetshpalli dikur nga deshperimi qe ishte Zoti dhe shume i besuan dhe nga ata lindi komunizmi!
majmunet kishin zotin e tyre, po i shemtuar per te paftuarit dhe nga ata lindi utopia!
thone se vetem ai nuk i besoi kurre asaj apo atij, apo i besoi vetemse nga frika!
 

Str4nger

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Anëtar
Aug 23, 2019
Postime
917
Pikët
93
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Dashuria ka katër stinë (etapa), ndjenjat, pranimi, mallëngjimi, dhe qëndrimi.
Etapa e parë është më e mira, kënaqësia është në të dytën, më e vështira është e treta ndërsa sinqeriteti është në të katërtën...


download.png
 

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83
ai qe ben komplementa edhe ka nje sens humori apo shpirt ajror! buzeqeshja vetem vjen nga shendeti, humori donte shpirt!
 

ciarli

V.I.P
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,202
Pikët
83
Ai qe te shan me gjithe fytin, te leh!
Ai qe te shan me gjithe zemer, filozofon!
Ai qe shan me lot ne sy, dashuron!
 
Top