• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës dhe e natës

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,287
Pikët
113
Ku ka britma jo domosdoshmerisht ka rrahje.

Cit. Halle Berry 11vjec :ROFLMAO:
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,295
Pikët
113
Abonohen per te pare Premier Leagen,

Shohin Cerrikun me Poliçanin,

Shqiptaret,..

DL
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
3,234
Pikët
113
Pas gotës së parë, i shikon gjërat ashtu siç do të doje të ishin. Pas gotës së dytë, i shikon gjërat ashtu siç nuk janë. Në fund i shikon gjërat ashtu siç janë në realitet, dhe kjo është gjëja më e shëmtuar në botë

Oscar Wilde
 
Top