• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tregoni nje fakt per veten tuaj

Status
Temë e mbyllur.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
7,359
Pikët
113
Ku i ke shenjat më së shumti? 🙃
Kam nje ne mes te ballit sepse u vrava e vogel,nje ne krah u preva me pasqyre,nje ne gisht u preva me thike,ne gjunj sepse rrezohesha nga bicikleta ,si shumica mendoj 🙃
 
Status
Temë e mbyllur.
Top