• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

UBT ftohet në Forumin Botëror për Ndryshimet Klimatike – Climate Impact Forum

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,178
Pikët
113
@Marla @Angelisa
Eshte nje ne forum ketu qe ndjek GAB.COM Para disa ditesh, sa bera nje postim atje, breda 5 minutash e solli ketu. Nuk e din se jam ne GAB.COM dhe cili jam ne GAB.
Tash ne GAB. jam perqendruar tek PABESIA e Trumpit dhe natyrisht kunder skenarit kovid qe kam qen super i ashper qysh sekonden qe e hdihen ne gtreg
 
Top