• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 11

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   7,192
  • Rezultati i reagimit
   4,217
  • Pikët
   113
 • 5

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   32,566
  • Rezultati i reagimit
   25,592
  • Pikët
   113
 • 4

  Marla

  ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
  • Postime
   6,157
  • Rezultati i reagimit
   7,674
  • Pikët
   113
 • 2

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   11,629
  • Rezultati i reagimit
   5,005
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,445
  • Rezultati i reagimit
   13,472
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   51,202
  • Rezultati i reagimit
   28,669
  • Pikët
   113
 • 1

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   5,898
  • Rezultati i reagimit
   2,212
  • Pikët
   113
 • 1

  Passion

  V.I.P From Shqipëri
  • Postime
   17,514
  • Rezultati i reagimit
   9,866
  • Pikët
   113
 • 1

  Stelar

  white light
  • Postime
   41,304
  • Rezultati i reagimit
   26,893
  • Pikët
   113
 • Top