• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Uh!Europe,ti kurva e motit!

Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,108
Pikët
113
Normal qe komunizmi... pse ka ikur ndonjeher ai ?
S’ka ardh noiher zhuzhu. N’shqiperi osht ala mentaliteti Wild Westit. Bohemi bashk rrembejm nai cop. E mbajm deri sa te mos mundna mo. Enveri deri tani ka rremby copen mo t’modhe. Me gjasa me ndihmen thelbesore te anglise e amerikes pas saj. :D

Komunizmi osht utopi thon. Njilloj si demokracia. :)
 

Angela

🧚🏻‍♀️
Anëtar
Jul 8, 2021
Postime
2,107
Pikët
113
Po poo kemi 30 vjet demokrai dhe fajin akoma e ka komunizmi .... jo po e ka fajin turku qe na pushtoi 500 vjet .... e kemi ne fajin ne se jena popull vl !!
Sa me zemer ke fol ktu 🤣🤣🤣🤣 qetsohu re 😉
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,239
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
Huh medet …kush ka ngelur me Folur per Shqiperine dhe Shqiptaret .🤢
 
Top