• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video - dokumentarë nga fshatra të ndryshme të Shqipërisë ...

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,200
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Nikaj-Mërtur i Tropojës, fshati me dinjitet që mbijetoi në çdo epokë - Fshatrat e Shqipërisë

 
Last edited:

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,200
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Malësitë e Librazhdit, prezantojnë Shqipërinë e mrekullive në Fushë Studën - Fshatrat e Shqipërisë


@gladiola , @Besoja eni këtu SHPEJT se është nga krahina juaj!
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,900
Pikët
113
Paqeter, shiko sille edhe ndonje reportazh nga fshati Kardhiq, nga aty ku vjen Badja e Dallasit me duket 🤔 ``fumato``
 
Last edited:
Top