• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Juno

The Lion On The Jungle!
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
173
Pikët
43
Vendndodhja
Honolulu
Jane disa kanale ne youtube qe i shoh vazhdimisht. Disa jane social experiment, disa te tjera gold digger prank girl.
 

JoKeR

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
2,670
Pikët
113
Ne youtube , dgjoj keng , por ama nuk rri pa pa dhe cmendina dublim , ose bertin e sanijes 🤣🤣🤣🤣 jan tpapam🤣🤣
 
Top