• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,164
Pikët
113
It was the last day of summer
It was the first of a new romance
He walked into her on the corner
She said, I don't dance

He said, Baby let me teach you
She said, O.K., when?
He said, How can I reach you baby
I'd really like to see you again.


YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.
`bam``dance`

GREATE.
 
Top