• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Voto kunder vrasjes se peshkaqeneve ne BE

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
33,636
Pikët
113
Ne kur i ...VRESHE ke plazhi i ri ne VLORE(thirsty...ti ka tregu mami).
Ne...QEFULLIN e kapshin me ...DRU.
Sardele edhe qefull qelbs.kemi
Ketyre na Vlora i qellon te kapin ndonje aragoste
Para dy dekadash e kishim ne meny peshkaqeni steak
 

DUA

V.I.P
Anëtar
Apr 6, 2020
Postime
4,852
Pikët
133
o zmr ... e kupto qe cdo gjo per shkon per mrapsh ??? ka ardh fundi me pak fjale ... kjo qe thu ti ehaaaa do kohhh te bohet .. problemi qendrron tek jetesa qe spo ka mo asnji lloj sigurie ! vaksinohet robi dhe vdes ... se dim tani a vdes nga corona apo nga virusi .. akullnajat po shkrijne ... virus i ri pritet .etj etjjjj ... ceshtja e peshkaqenit ehyaaaa ka koh :p
p.s
hec tpuf icik se mka mor molli :p
Asgjë e re. Gjithmonë kanë ekzistuar këto rreziqe. Njeriu do vazhdojë të dëmtojë veten 😏
Përqafime për ty
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,093
Pikët
113
Është e trishtë se sa pak njohuri kanë njerëzit mbi zinxhirin e krijesave. Po dëmtove njërin, janë dëmtuar të gjithë.
Faleminderit ty që sjell informata mjaft të rëndësishme për njerëzinë. 🤗
Faleminderit ty e te gjitheve ketu qe kontribuan ne plotesimin e 1 000 000 votave. 🤗
 
  • Hugs
Reactions: DUA
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,093
Pikët
113
Se harrova: 1 038 000 votat e deritanishme mund te mos mjaftojne, sepse disa mund te jene te pavlefshme. Plus PESHQIT E MEDHENJ te EU duan sa me shume vota qe t’i marrin seriozisht ceshtjet.

Keshtu qe sa me shume vota deri ne fund te janarit aq me mire eshte per te gjithe ne. Prandaj ju lutem te vazhdoni t’a mbani aktuale ceshtjen mes miqsh e te njohurish ne menyre qe te mblidhen akoma me shume emra deri ne fund te janarit.

Faleminderit 🤗
 
Top