• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 17

  engel

  V.I.P
  • Postime
   7,185
  • Rezultati i reagimit
   5,258
  • Pikët
   113
 • 14

  Petrit Kola

  PERANDOR
  • Postime
   10,178
  • Rezultati i reagimit
   6,474
  • Pikët
   113
 • 9

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   16,832
  • Rezultati i reagimit
   10,152
  • Pikët
   113
 • 2

  shoku_tanku

  O Sali o hero gjith shqipria ty te do From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   37,605
  • Rezultati i reagimit
   22,223
  • Pikët
   113
 • 1

  iDeA

  DiNaMiKe From BLITZKRIEG
  • Postime
   4,297
  • Rezultati i reagimit
   11,089
  • Pikët
   113
 • 1

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   6,307
  • Rezultati i reagimit
   1,146
  • Pikët
   113
 • 1

  Kontinenti

  V.I.P
  • Postime
   5,347
  • Rezultati i reagimit
   6,783
  • Pikët
   113
 • 1

  Valentina

  Super Anëtar
  • Postime
   50
  • Rezultati i reagimit
   167
  • Pikët
   33
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,019
  • Rezultati i reagimit
   8,511
  • Pikët
   113
 • 1

  O2

  .
  • Postime
   24,740
  • Rezultati i reagimit
   13,993
  • Pikët
   113
 • 1

  Juno

  X-file From Space
  • Postime
   5,723
  • Rezultati i reagimit
   6,663
  • Pikët
   113
 • 1

  Passion

  V.I.P From Shqipëri
  • Postime
   17,826
  • Rezultati i reagimit
   10,619
  • Pikët
   113
 • Top