• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Xiaomi

Angel69

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,416
Pikët
83
Vendndodhja
Allianz-Arena
@3d1 kam ndejt nja kater ore sot Duke I kalu me Bluetooth te gjitha foto the video. Jam ok tani. Nqs me ndihmo tani tme tregosh pak komandat si ti kaloj all foto dhe video nga cel ne gmail.
 
  • Like
Reactions: 3d1

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,205
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
@3d1 kam ndejt nja kater ore sot Duke I kalu me Bluetooth te gjitha foto the video. Jam ok tani. Nqs me ndihmo tani tme tregosh pak komandat si ti kaloj all foto dhe video nga cel ne gmail.
Setting-accounts&sync-auto sync data(ketu zgjidh opsionin si e do ti, vetem me wifi ose data)
Pastaj pak me poshte ke Google-zgjith emailin qe do te lidhesh dhe sync.
tani e ke te lidhur telefonin me gmail dhe cdo gje te kalon ne gmail .
Pastaj setting-additional setting-back up and restore
 
Top