• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet Presidenciale Ne Amerike: Biden vs Trump

Status
Temë e mbyllur.

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,005
Pikët
113
Degjo tashi, se ca bejne kta te tjeret nuk ka rendesi, ju pelqen te injektojne bleach ose jo, i dont give a fuck, por ty te kam vene re qe shkruan ke historia, dhe ndryshon komplet muhabeti. Do te thote qe ke njefare ndjenje se ca i ndodh kombit tend te origjines. Duhet te jesh budalla komplet te mos e kuptosh se kur nje zar kryesor i portokallit( gernelli) thote se portokalli punon per serbet te mos i japesh rendesi. Ai e shkruan me doren e tij se esht fan i putinit, i ve dhe nje derro firme te madhe poshte, dhe prap ta kesh trurin te shpelare komplet!!!
Dmth, jam zhgenjyer komplet, nga ty, cooli dhe Zet.
Mos guxoni me te shkruani per pallavra patriotike, per mua jane zero. Vota juaj eshte njejte me serbet.
Trumpi punon per Serbet dhe Putinin?
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,865
Pikët
113
Tjeter....

Dhe me degjoni mire ketu.....tak tak tak wake up.

Duhet te keni inteligjence te mjaftueshme te kuptoni se eshte bullshit ajo qe tha portokalli se i dha fund masakrave ne kosove. Clinton u dha fund kur bombardoi serbine.
Gjithashtu duhet dhe ta dalloni lehtesisht se ajo cfar thote ai idioti karlson se protestat e antifas jane si ato te kosoves eshte bullcrap. E dini fare mire se ne kosove nuk ka protesta.

Nuk besoj se jeni aq te trashe te besoni kto gomarlleqe, ate muhabetin e bleach injection jam i sigurt se nuk e besuat cuz you're still alive 😁
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
8,993
Pikët
113
Tjeter....

Dhe me degjoni mire ketu.....tak tak tak wake up.

Duhet te keni inteligjence te mjaftueshme te kuptoni se eshte bullshit ajo qe tha portokalli se i dha fund masakrave ne kosove. Clinton u dha fund kur bombardoi serbine.
Gjithashtu duhet dhe ta dalloni lehtesisht se ajo cfar thote ai idioti karlson se protestat e antifas jane si ato te kosoves eshte bullcrap. E dini fare mire se ne kosove nuk ka protesta.

Nuk besoj se jeni aq te trashe te besoni kto gomarlleqe, ate muhabetin e bleach injection jam i sigurt se nuk e besuat cuz you're still alive 😁
Yes. Nje gje tjeter qe kam degjuar nga disa Amerikane te Amerikes kto kohe eshte qe solli Trump peace ne middle east. HE DID NOT. He made things worse trust me. He has put millions of U.S. expats in danger these past few years dhe situata ne pergjithesi eshte me keq. Ti thuash dikujt ne Middle East qe Amerikanet thon se Trump ka sjell peace ktu do te qeshin ne fytyre. Like laughing out loud not able to stop. Trump supporters pls stop mentioning that. Thnx.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,005
Pikët
113
Yes. Nje gje tjeter qe kam degjuar nga disa Amerikane te Amerikes kto kohe eshte qe solli Trump peace ne middle east. HE DID NOT. He made things worse trust me. He has put millions of U.S. expats in danger these past few years dhe situata ne pergjithesi eshte me keq. Ti thuash dikujt ne Middle East qe Amerikanet thon se Trump ka sjell peace ktu do te qeshin ne fytyre. Like laughing out loud not able to stop. Trump supporters pls stop mentioning that. Thnx.
Can I please have some of whatever it is that you 'smoke' because it seems to have a long lasting effect 😁
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,865
Pikët
113
Yes. Nje gje tjeter qe kam degjuar nga disa Amerikane te Amerikes kto kohe eshte qe solli Trump peace ne middle east. HE DID NOT. He made things worse trust me. He has put millions of U.S. expats in danger these past few years dhe situata ne pergjithesi eshte me keq. Ti thuash dikujt ne Middle East qe Amerikanet thon se Trump ka sjell peace ktu do te qeshin ne fytyre. Like laughing out loud not able to stop. Trump supporters pls stop mentioning that. Thnx.
Ka bullshits plot lol, ne Twitter deklaroi se vendi mysliman i kosoves beri me ne fund paqe me izraelin -qesh-
Dhe vendet e tjera te lindjes se mesme do ndjekin shembullin.
Ka tre bullshits ne nje deklarate te vetme. Se pari kosova nuk ka bere lufte kurre me izraelin, kosova pavarsisht se me maxhorance muslimane eshte republike laike, jo islamike, si dhe nuk eshte shtet i lindjes se mesme por ne europe.

Tre bullshits te cilat tramptards i besojne te verteta.
I hope that tramptartds of forum al dont believe that kind of bullshit.
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,865
Pikët
113
Can I please have some of whatever it is that you 'smoke' because it seems to have a long lasting effect 😁
Vertet e ke kte qe shkruan???se po dyshoj ne inteligjencen tende lol.
Lexo postimin tim me siper, eshte plotesues i postimit te Khaleesi-t. Ajo eshte shume e sakte ne cfar shkruan.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
27,825
Pikët
113
Po e votojne kryegjykatesen.


Shume poRomney tha po

52 vota po
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,005
Pikët
113
Vertet e ke kte qe shkruan???se po dyshoj ne inteligjencen tende lol.
Lexo postimin tim me siper, eshte plotesues i postimit te Khaleesi-t. Ajo eshte shume e sakte ne cfar shkruan.
Land po bej shaka me Fieraken!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top