• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet Presidenciale Ne Amerike: Biden vs Trump

Status
Temë e mbyllur.

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
27,739
Pikët
113
AMISH per Trump

 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
42,845
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Yes. Nje gje tjeter qe kam degjuar nga disa Amerikane te Amerikes kto kohe eshte qe solli Trump peace ne middle east. HE DID NOT. He made things worse trust me. He has put millions of U.S. expats in danger these past few years dhe situata ne pergjithesi eshte me keq. Ti thuash dikujt ne Middle East qe Amerikanet thon se Trump ka sjell peace ktu do te qeshin ne fytyre. Like laughing out loud not able to stop. Trump supporters pls stop mentioning that. Thnx.
Po mi thon “si ska filluar ndonje lufte qe kur ka qen president” lol
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
27,739
Pikët
113
Rexh
Nese Fiton Biden te kam borxh 3 dreka :)

Nese fiton Trump me ke borxh nje akullore dhe nje perqafim :)
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
42,845
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Shtoja dozen :p


me ke eshte burri yt? :)


E kam pare ate. E lajthitur lol
Rexh
Nvm
Lost cause hahaha forget his medicine lol
Nothing that some anti-dementia medicine cant fix, but there is nothing to fix trumps stupidity :D

ok ika tani buh bye :d
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
20,438
Pikët
113
Nuk I shoh keto Biden supporters te permendin corruption Biden e Hunter n Co keta fare. Per tu cudit. Rrine e merren me budalliqe jo po serbet e bla bla. Sot degjova paske te drejte me ndryshu voten per ju qe keni votu early!! Si nuk ju vret ndergjegja duke pare cfare po ndodh! 🤔
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
5,100
Pikët
83
Nuk I shoh keto Biden supporters te permendin corruption Biden e Hunter n Co keta fare. Per tu cudit. Rrine e merren me budalliqe jo po serbet e bla bla. Sot degjova paske te drejte me ndryshu voten per ju qe keni votu early!! Si nuk ju vret ndergjegja duke pare cfare po ndodh! 🤔
Si per trump, si per biden, korrupsioni mbahet i fshehur. Gjithmone korrupsioni i pales tjeter zbulohet, "goditet", "masakrohet" - kjo vlen edhe per ata qe bejn tifo, si per njeren pale, ashtu dhe per tjetren. Kurse ndergjegja eshte dhe mbetet sumbjektive.
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
20,438
Pikët
113
Si per trump, si per biden, korrupsioni mbahet i fshehur. Gjithmone korrupsioni i pales tjeter zbulohet, "goditet", "masakrohet" - kjo vlen edhe per ata qe bejn tifo, si per njeren pale, ashtu dhe per tjetren. Kurse ndergjegja eshte dhe mbetet sumbjektive.
Te goditet e masakrohet qe cke me te, me thojza e pa thojza. Thjesht me vjen cudi qe e dine po zgjedhin Ta injorojne si fakt, si I tha Trump te debate i fundit, Joe u spent millions n millions te kapte Mat Trumpin, at the end - nothing. Nada. They tried really hard, lol
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
5,100
Pikët
83
Te goditet e masakrohet qe cke me te, me thojza e pa thojza. Thjesht me vjen cudi qe e dine po zgjedhin Ta injorojne si fakt, si I tha Trump te debate i fundit, Joe u spent millions n millions te kapte Mat Trumpin, at the end - nothing. Nada. They tried really hard, lol
Per hir te vertetes, trump esht kapur disa her, por ai esht president, ndaj nada.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top