• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

Angel69

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,501
Pikët
83
Vendndodhja
Allianz-Arena
Tani e pash qe Lacio paska barazuar ne kohen shtese Juventus. Fillim jo I mire, po kshu e boni gjithmone ju, ne fund dilni kampion 4-5 jave para.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,187
Pikët
113
IBRA ne moshen...amatore te HIQTE te MBATHURAT.
Nuk merr vesh ti nga CALCIO...DAR.
Ore keje Ibren,

Se lunte me Ajaksin, dhe dieht ca mbrojtjes jane ne Hollande,..

Po me thuj, kush lujti me mire se Kuluseski?

Dybolja. Qei iku topi ne 20 sek e gpfundit te lohes dhe pas outit bene gollen Laqi?,

Apo Mc"bjondi" nga Bojsat, qe ishte si i trembur.

Apo Bernalucka, qe se kuptoj pse e fut ne loje...me mire fut Vrionin, se o me gjak pashallaresh, ..

Pse nuk e fut Kediren, kur i jep rrogen, te pakten eshte lojtar qe ka eksperience dhe me tru,

Apo dun ta heqin si Manzukicin dhe Emre Canin vjet, se jane ish-lojtare te Bayernit,..

Sa hoqi Kuluseshkin, e nxorri sulmues te majte ate tocin mbrojrsine Laqit, se skishte c te bente me ne mbrojtje,..

Kshu berats palle,..:p
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,187
Pikët
113
Edhe nje gjo,

Vetem Kristina lu te juvja,

Lojtaret e tjere fryne syte, skane me gjak fare.

Ska me Gjentile, Montero, Davids, Beneti apo Furino, qe te merrnin gjak ne vetull...

Kane ngelur vetem lojtare kucka,..

Eshte bo Juvja si Inda,vetem te huaj, shyqyr qe lu Bonuqi per ngjyrat e Italise,..
 

Angel69

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,501
Pikët
83
Vendndodhja
Allianz-Arena
Edhe nje gjo,

Vetem Kristina lu te juvja,

Lojtaret e tjere fryne syte, skane me gjak fare.

Ska me Gjentile, Montero, Davids, Beneti apo Furino, qe te merrnin gjak ne vetull...

Kane ngelur vetem lojtare kucka,..

Eshte bo Juvja si Inda,vetem te huaj, shyqyr qe lu Bonuqi per ngjyrat e Italise,..
Harrove flamurin e Juves. Del^Pierio
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,052
Pikët
113

Uomo di CLASSE sia DENTRO che FUORI dal campo.


FAZITI......


PS.....qe mos ti marim meritat AUTORIT per videon nr-2.

Falenderoj.....Alexander Jakhnagiev .

TSCHYSS ne vreni ondrra me DARA ne usa.

ALE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,187
Pikët
113
Degjo pak Alergjine tende, ca thote, si duhet te luftojne lojtaret te Juvja,...;)


Spasiba,..:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,052
Pikët
113
Bim,
BAm
BOM....gjujtje GJETH...i PARI.
I DYTI............INTELIGJENCE KAFSHE.
GRANDE RONALDO.
PS...po me pelqen ai braziliani Artur,sepse lojtar qe DI te mbaje topin dhe ta NAPI.
KAQ dhe...``Ec``
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,187
Pikët
113
Me teper lontar qe sja merr dot topin, por eshte permiresuar nga fillimi,..

P.s

Allvaro,

Duhet ti bojen kurs ndaj upsajtit, se i ziu Bernasdeski, i iku golla, kot,..:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,052
Pikët
113
Kete vit ne Champions League NUK ka favorit.
Ne fitum me....Pisacane.
HOLLANDEZI eshte BARRIKADE.
Artur shpresoj te behet king.
Danilo qe SHUME tifoza te Juves (qe jane cazzo) e ofendojne....lol. me KONSTANTI +lojtar, qe po pa hapesire SULMON.
Ate kulusevskin nuk e kam idene por lojtar i rende qe lu ...VETEM po pati hapesire.
Ronaldo....KILLER.
ALE.
 
Top