• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,164
Pikët
113
Po ta kishte Rino lojtar Chiesen, HYTE ne FUSHE dhe ta hante VESHIN.
Ky i joni rri si ...DELE.
Boahhhhhhhhhhhh
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,157
Pikët
113
Se pash perse e ndrroi Pirlo ate Amerikonin?
Pashe vetem xhestin e tij.
N.q-se e ka nderruar per taktik i ...........VEJ VIZE TANI.:devilish:
I ra njoni nga kto te salambos,


Tre cope per njehere na vrau sallambo, per 40 min,..

P.s

Sot Kristina qenka cope cope,

Ramsin se kuptoj pse e fut,.. Gjun me keq se nje lojtar i Korabit,..

Vetem po boni noj gol Morata,...

Bonuqi,.. Merre me long geshtenje,..
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
532
Pikët
63
di ngje se cili kanal shqiptare e transmeton ndeshjen e Juves sot?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,157
Pikët
113
Mesi i fushes me ramsi, rabiot, artur, cope cope,..

Sh te ngathet te gjithe..

Me mire te fuse Khediren, se nje nga kta,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,157
Pikët
113
Ore i ve me bo gjuajtje ne porte Pirlo kto lojtaret e vete?

Vetem me portierin dhe sdine ta fusin ne porte
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,164
Pikët
113
Me te myt Sasuolo me 10 lojtar boh
Majti topin 2 minuta,ne me 11 lojtare.
Ekip i VDEKUR...se skom nerva per analize.
Shashin Danilon DARAT tifoza te Juves.
Lojtari me KONSTANT.
Me mire mos te shkojme ne Kine,se Lukaku kte picMUTIN bonuQI, e merr kalapic,i fut i kafe ne...na e RRAS.
Boahhhhhhhhhhhhhhhhh
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,157
Pikët
113
Majti topin 2 minuta,ne me 11 lojtare.
Ekip i VDEKUR...se skom nerva per analize.
Shashin Danilon DARAT tifoza te Juves.
Lojtari me KONSTANT.
Me mire mos te shkojme ne Kine,se Lukaku kte picMUTIN bonuQI, e merr kalapic,i fut i kafe ne...na e RRAS.
Boahhhhhhhhhhhhhhhhh
Luan keq, Pirlo,

Ska qender te majte pervec Kielinit,..

Turku eshte qender e djathte, bonuci o sh i ngathet,..

Lukakut do fuse kielinin besoj,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,164
Pikët
113
Mirmroma.
Degjova fjale te mira per 25 min. e para.
Wesley si duket?
Po ky Dragushi?
MORATA ``kiss``
 
Top