• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,192
Pikët
113
@ana_gend

Mandi, @Mandi me ofendoi dhe me bllokoi te komentoi tek tema pasi une thashe se kategorikisht nuk ka mundesi te digjen gjithe ata njerezs, ne se nuk ka ndonje marifet (PARAMENDIM_) ne ate ngjarje.


 

ana_gend

VIP vip
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
8,144
Pikët
113
@ana_gend

Mandi, @Mandi me ofendoi dhe me bllokoi te komentoi tek tema pasi une thashe se kategorikisht nuk ka mundesi te digjen gjithe ata njerezs, ne se nuk ka ndonje marifet (PARAMENDIM_) ne ate ngjarje.


ka mundesi qe i zhdukuri te jete nje nga shoferet????
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,986
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
@ana_gend

Mandi, @Mandi me ofendoi dhe me bllokoi te komentoi tek tema pasi une thashe se kategorikisht nuk ka mundesi te digjen gjithe ata njerezs, ne se nuk ka ndonje marifet (PARAMENDIM_) ne ate ngjarje.


Së pari nuk është çeshtje qesharake për ta sjellur në këtë temë, së dyti duhet të shohim sjelljen tonë karshi profesionalizmit pastaj të merremi me "armikun" e padukshëm.
Ndjesë që tu përgjigja paraprakisht
 
Top