• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë mëngjes, drekë, darkë?

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,554
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
I bere ti ato ?
keta e shohin qe Ne JEMI DY SHQIPONJA
BROCCOLI BROCCOLI TELEGRAM

CFARE DONI JU SHQIPONJA

ATO TE REDBULLIT
BROCCOLI BROCCOLI TELEGRAM

Me duket i vura yje ✨✨✨✨
Po se si i bie .-.

S’ballaperqafohem me me veten neser.

V
dont worry ktu jemi te gjithe chill lol
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,978
Pikët
113
ca thua mi brokoli ja kalon dhe red bull , te knaq shpirtin te knaq``fumato``
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,554
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Lere mos mi nxirr ne shesht te gjitha lale

Jo per gje po s’kam - s’jam si Kali me shoqeri.

Jam njeri me aftesi te kufizuara... po thashe Broccoli ashtu ngelet

E err dhe se gedhij.

po mi ske nevoje as per operacion plastik 😂
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,978
Pikët
113
u look great dont need it lol

and dont listen to tanku , sna duhen burrat fare ``fumato``
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,363
Pikët
113
Me ka hipur nje neps per broccoli qe Zoti e di moj @Stelar
Nga halli po shperqendroj nepsin me manaferra e luleshtrydhe

Ah si s‘kam broccoli, i befsha naften.

Po te ishte @shoku_tanku ketu - nga s‘do vinte e do i gjente per mua.
Jo vetem do i gjente, po dhe do i gatuante!

Do me pergatiste dhe yshmer 😭😭😭 .

@Stelar qe sot do te therras @broccoli 🧸
Broccoli 🥦??? 😳 hera e pare degjoj te kesh neps per broccoli. Zakonisht shumica se duan. Ose s’u shkon ne mend.
 
Top