• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë libri po lexoni apo keni lexuar kohët e fundit?

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
5,478
Pikët
113
Kam lexuar më parë edhe një libër të Nikollës “Si u njoha me Nanon dhe Berishën”.
i nderuar, ky liber kur doli, (para disa vjetesh) , boni buje , kish fakte interesante, sipas komenteve te atyre viteve te meparshme, e vertete,
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
5,478
Pikët
113
po anglisht :)
kur do kem nderin ta blej dhe librin tend ne amazon :LOL:
me amazonin e dashur, nuk perzihem mo, si duket nuk e paske lexuar nje komentin tim kur shpjegoj se pse nuk perzihem me mafjozet,
kur botova Vizionet e qarta, çmimi 5 euro, u lidha me amazonin, i tregova per librin tim, dhe ata me thane se duhej te paguaja tek ta per shitjen e librit
mafjoze te tille qe kerkonin leke nga autori, nuk kisha pare ne bote, iu thashe qe mund te mirrnin leke nga libri, perqindjen e tyre, por jo, donin leke,
 
Top