• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

‘France Football’ zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
789
Pikët
63
Në vend të brazilianit Ronaldo, do të duhej të ishte Ronaldinho.
1608059521238.jpeg
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Xavi dhe Iniesta shkojne ne pako.

Tiki taka nuk perseritet me ne ate nivel.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113

TREGON....kush eshte LOJTARI me i FORTE ne BOTE,edhe nga ana e <EGOIZMIT>.

GRANDE RONALDO dhe JO mi,apo kta TIPIKET jermanet,qe VETEM hunden e TYRE ....kqyrin.

Ne mos gabohem....si fitoi MIU heren e fundit????????????????????????

Leva...RONALDOS i fshin...KEPUCET.

DESHIROJ qe po kalum Porton te na bjere bayern.

FORZA JUVENTUS ne ``Ec``
 
Top