• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Burrë me lekë, apo burrë me shkollë”

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
14,606
Pikët
113
Po kuptoj qe sta mban ,perndryshe cdokush do krenohej per dy 'rr-te' qe si mungojne 😛
Moj rr- te i kam une ... po nje zemer kam , s ka vende me shume... jane prere biletat😜
 
  • Haha
Reactions: O2

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
10,076
Pikët
113
@Angelisa
(Here comes the king of intense awkwardness,lol)
At one point in my life I have genuinely thought and romanticized of marrying you. Then i walked way from such “tempting dark thoughts.lol” because im not rich nor educated enough and i have unhealthy hobbits & lifestyle. I just wanted to quit ahead and be happy in my own little journey to nowhere. But I never stopped
having a beautiful imagination though.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
33,769
Pikët
113
@Angelisa
(Here comes the king of intense awkwardness,lol)
At one point in my life I have genuinely thought and romanticized of marrying you. Then i walked way from such “tempting dark thoughts.lol” because im not rich nor educated enough and i have unhealthy hobbits & lifestyle. I just wanted to quit ahead and be happy in my own little journey to nowhere. But I never stopped
having a beautiful imagination though.
U already Rich! U just don’t know it yet😁
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
14,202
Pikët
113
Dike qe te te duket i pergjegjshem pet tu bere babai i femise tende..
Kur shikoj gjithe keto femra qe me rrethojne ..bo bo lufte per te rritur femijet vetem...nuk i kuptoj meshkujt ..jane sa per te bere femijet dhe nuk pyesin me pas se si do rriten
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,223
Pikët
113
Dike qe te te duket i pergjegjshem pet tu bere babai i femise tende..
Kur shikoj gjithe keto femra qe me rrethojne ..bo bo lufte per te rritur femijet vetem...nuk i kuptoj meshkujt ..jane sa per te bere femijet dhe nuk pyesin me pas se si do rriten
Po kur femra bej edhe mashkullin, per aq i duhet burri, sa per marr faren...

P.s

Si kane fajet vetem meshkujt,..
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,331
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Intelekti, liria, intimiteti
Jane te pashperblyeshme
E vetmja monedh eshte Dashuria
Ndryshe s’ia vlen :)

Jeta eshte 1 dhe per 1 zgjedhje te gabuar iken e s’kthehesh dot me.
 

Prishtinasi

V.I.P
Anëtar
Feb 14, 2013
Postime
4,454
Pikët
113
Me leke ose pa leke, kjo asht pyetje per femna.
Mirepo, dashnia edhe ta don ne ndonji rast.. por dashnia don kultivim, do perkujdesje me e mbajte.
Se femnat jan edhe te ndjeshme.
Sic tha njani, po me thote nruja: kam kujtu qe s`me don! U habita, tha.
Nji jave ma vone , me tha nruja : mos me duj shum, se po kam problem ne pune, s`po muj me u perqendrue!
Hajde tash bjeru ne fije femnave, tha 😁
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
14,202
Pikët
113
THAVPIS3OJDXRDRJXU234YJ4RQ.jpeg
kandidati 63 vjecar per prezidencen e frances e pranoi qe eshte ne lidhje me keshilltaren e tij 30 vjecare , nderkoh qe eshte i martuar , por ne divorc me te shoqen avokate qe kane 40 vjet martese
 
Top