• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A bën dëm heroina?!

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,629
Pikët
113
Mundëson përmirësimin e cilësisë së batutave pa shije e neveritëse.
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
8,229
Pikët
113
Nje shoku im ka vrare veten nga heroina..
nje tjeter u hodh nga kati i tret sepse nuk duronte dot me veten e tij!
nje i afermi im kerkoi qe ta mbyllnin
ne bodrum per 1 muaj dhe ti jepnin vetem buke dhe uje...
tha qe po me degjuat duke uluritur mos u afroni!
tani ja ka dal duke perdorur vetem hashash dhe birra.
heroina vret!
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
2,428
Pikët
113
Heroina esht per fukarane,Edi e pi koka te paster
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,239
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Nje shoku im ka vrare veten nga heroina..
nje tjeter u hodh nga kati i tret sepse nuk duronte dot me veten e tij!
nje i afermi im kerkoi qe ta mbyllnin
ne bodrum per 1 muaj dhe ti jepnin vetem buke dhe uje...
tha qe po me degjuat duke uluritur mos u afroni!
tani ja ka dal duke perdorur vetem hashash dhe birra.
heroina vret!
Ne lagje narkomanesh jeton ti ?!
 

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,780
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
Për besë nuk e di. Fukaratë që kanë marrë heroinë, e që i kam njohur, t'gjithë kanë vdekur.
Ata bijtë e çetnikëve që janë furnizuar heroinë me paratë e popullit, nga arka e shtetit, janë bërë si topi - gjë nuk poi i gjenë.

As duhani nuk bën dëm, janë ato substancat që ia qesin - për ta bërë një grusht duhan, një thes - ato që të vrasin.
Edhe me 'drogërat' është situatë e njejtë, shumëzuar me 10-të, sa më fukara që je ...

Pra, nuk është ajo që ke kërkuar ta blesh - por një gjë që nuk e ke kërkuar ti fare por të është futur si bonus i fshehtë - ajo që të vret!
 
Last edited:

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,438
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Po çfare demi, ai edvini i surrelit per çdo mjes e lyene buken me marmelate dhe i hudhe siper edhe heroinen si sheqer pluhur.

Jo rralle here pastaj halucin-acioni e kap studjojave televizive duke fishkulluar dhe duke hapur syte.
Po mire, kjo sheqerosja me heroine... heroina duhet te jete e ferguar, apo bio?! -qesh-`dance``dance``dance``dance`
 
Last edited:

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,111
Pikët
113
Po mire, kjo sheqerosja me heroine... heroina duhet te jete e fergusr, apo bio?! -qesh-`dance``dance``dance``dance`
Edhe kur ziene kafene turke ne xhezve, ne vend te sheqerit, mund i vendos heroine edhe huuurrpaaa, huuuurrpaaaaa, aaaaaaaaaah ! shume i mile eshte :unsure:
 
Top