• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A e mendoni kthimin në Shqipëri?

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,299
Pikët
113
Ma ratullon ti kur thua qe do te kthehesh ketu.
Nuk do mund te duroje dot as edhe nje jave.
Ama plazhet i kemi te bukura per pushime
Ndoshta. Edhe une e kam kete frike por deshira per t’u kthyer eshte perseri me e madhe.
 

Aleks30

Super Anëtar
Anëtar
Apr 7, 2021
Postime
141
Pikët
28
Kur rritemi enderrojme te largohemi nga Shqiperia, kur te plakemi do te enderrojme te kthehemi ne Shqiperi.
Kjo eshte dhurata qe i fali politika e kalbur shqiptare popullit te vet.
Po por me nje kusht ama. Ilacet te ti bien nga jasht se helbete, pleqeri
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,811
Pikët
113
Nje operacion qe dua te bej une tek americani nga frymarrja, (Ne hund se smar dot frym) 2000 euro , kur ketu sme kerkuan lek tanto ti è di sì funksionon ketu me USL, por doja atje ngaqe kisha te mit per femit , te mos i sillja ketu nga pandemia, po me duket me leverdiska ketu 😅 ne sbehem me keq do pres ketu !
Ps: Flas per shqiperin !

Ne Austri u habita nje operazione per infeksion veshi 25 mije euro , privat !
Nje OP ambulant 2000 Euro `dance`
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,880
Pikët
113
Marya sa mund te shkoj nje operacion ne privat tek ju per keto te dyja qe shkruajta lart ?
nuk e di
por mos mendo se te gjitha shkojne ne xhepin e atij qe ben gjestin
jane materialet, , personeli, etc,
 
  • Like
Reactions: Lea

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,811
Pikët
113
Aq me kerkuan o drague jo estetik te kuptohemi, ngaqe kam probleme me frymarrjen, dhe vet u habita , ndoshta eshte delikat si op!
Para nje muaji e beri goca ime.ketu nuk pagujm

Ketu nje lindje kushton 2000 Euro
 
  • Like
Reactions: Lea

Lea

Sdua tja di !!!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
14,717
Pikët
113
Vendndodhja
Ku zemra e saj rreh💖💖
Para nje muaji e beri goca ime.ketu nuk pagujm

Ketu nje lindje kushton 2000 Euro
Ketu te japin per lindje , sic e kan ber ne shqiperi tani , a kur e kan ber ,cdo gje je i/e siguruar ti è di se ke jetuar ketu , plus deri ne 6 vjec femija ka E01 Spaguan asgje per vizitat!

Por ka rradh te madhe( Ne se ke urgjwnte)e pv te keput, (flas per gjer me rendesi) !
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,811
Pikët
113
Ketu te japin per lindje , sic e kan ber ne shqiperi tani , a kur e kan ber cdo gje je e siguruar ti è di se ke jetuar ketu , plus deri ne 6 vjec femija ka E01 Spaguan asgje per vizitat!

Por ka rradh te madhe e pv te keput, (flas per gjer me rendesi) !
E thash cmimin se me ka ardh gabimisht fatura Mu ne vend qe tja conin institutit te sigurimeve
 
  • Wow
Reactions: Lea
Top