• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A e mendoni kthimin në Shqipëri?

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
5,443
Pikët
113
Une ne shqiperi shkoj 2/3 her ne vit!
nuk ma merr mendja te kthehem më mbas ketij viti
 
Top