• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

AC Milan

BlueBaron

Kalorës i Lirisë
Anëtar
May 30, 2011
Postime
1,308
Pikët
0
Vendndodhja
Në Tironën e Ondrrave
Përgjigje e: Ac milan

Lajmi me i fundit nga Milanello.

Duket se eshte gjetur akordi per mberritjen e Mario Balotelli ne Milanello. Neser ai pritet te jete ne Milano per te kryer vizitat mjekesore.
Milan do te paguaje € 20 milion te shperndara ne kater keste plus € 3 milione si bonuse.
Tek Milan, Faraoni dhe SuperMario do te formojne dyshen me te re te sulmit ne Serie A, 42 vjeç se bashku ...


P.S. Moratti & Co. me siguri i kane bere thonjte cope nga marazi ... :D
 

BlueBaron

Kalorës i Lirisë
Anëtar
May 30, 2011
Postime
1,308
Pikët
0
Vendndodhja
Në Tironën e Ondrrave
Përgjigje e: Ac milan

Milan paska dhone borxhe me te drejte blerje Urby Emanuleson tek Fulham.


Lojtarin me shume puntore te skuadres shkojne dhe i japin duret. Nuk i mor vesh ça skuadre duan te bejne !!!
 

BlueBaron

Kalorës i Lirisë
Anëtar
May 30, 2011
Postime
1,308
Pikët
0
Vendndodhja
Në Tironën e Ondrrave
Përgjigje e: Ac milan

Balotelli merr fanellen me numer 45 !!!


Superpritje per Balotellin nga tifozat e Milanit. Pritje e zhurmshme ne Malpensa, shoqerim i zhurmshem per ne Busto Arsizio ku kreu vizitat mjeksore, rremuje perpara restorantit ku hengri darke ne Milano.


Interistet mrom kane qene duke ngordh nga inoti !!!

hahahahahaha
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,409
Pikët
48
Përgjigje e: Ac milan

sem pelqe ky hiq

si psikopat em doket veq ishalla del e hajrit
 

BlueBaron

Kalorës i Lirisë
Anëtar
May 30, 2011
Postime
1,308
Pikët
0
Vendndodhja
Në Tironën e Ondrrave
Përgjigje e: Ac milan

Balotelli ka shenuar golin e pare dje per Milanin ne miqsoren e kontrollit kunder Darfo Boario (10-0).
Gjithashtu Milan per € 3,5 mln ka blere edhe kartonin e mbrojtesit Salamon nga Brescia.
Formacioni i aktivizuar nga Allegri ne ndeshjen e kontrollit ka qene, Amelia ne porte, ne mbrojtje Abate, Zaccardo, Yepes dhe Constant, mesfusha perbehej nga Montolivo, Muntari dhe Nocerino, ndersa ne sulm tridenti El Sharawy, Balotelli dhe Bojan.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Përgjigje e: Ac milan

Sot merrni leksion si luhet futbolli.Jo per noi gjo se keni boni variante,si nalohet Mesia?
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,812
Pikët
113
Përgjigje e: Ac milan

gooooooooooooooooooooool milan
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,463
Pikët
0
Përgjigje e: Ac milan

1-0 per milanin.

Milani po loz bukur, barcelona eshte me fat nese del barazim kjo ndeshje.
 
Top