• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

AC Milan

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,810
Pikët
113
Dje ka lujt Ibra 5min.ket vit nuk jemi ke treni mallrave Tirone vore
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Mario Mandzukic te Milan!

Titulli kampion duket me prane duke mar parasysh dhe tre perfocime te tjera ne çdo repart.

View attachment 74951
Das ist ein sehr junges Team, und mir gefällt der Spirit. Das ist ein sehr kämpferisches Team, das nicht aufgibt.
FAZITI.... Gegnern Angst einflößen.
zcau8psbz428v7jc7llt.jpg

Perfundimi....te TJERET duhet te TMERROHEN,kur luj(me)ne FUSHE.
Milan del KAMPION,po e riPERSERI-s.

TSCHYSS.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,671
Pikët
113
Das ist ein sehr junges Team, und mir gefällt der Spirit. Das ist ein sehr kämpferisches Team, das nicht aufgibt.
FAZITI.... Gegnern Angst einflößen.
View attachment 75321

Perfundimi....te TJERET duhet te TMERROHEN,kur luj(me)ne FUSHE.
Milan del KAMPION,po e riPERSERI-s.

TSCHYSS.
Qa ti bosh prapatiqit dhe Ned vedes,...

Dun balerina, jo no good,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
@Linda

Une jom i knoq me piken qe i morem Atalantes...
Spanjolli....ekipi qe luan me mire futboll ne BOTE.

PS...kushurira mos u merzisni...ndodh ``fumato``
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,671
Pikët
113
Po Inda sa mbaroi?

Do marrin Asistence sociale, se u bon 6 muj pa rroga,..

Qina niks,..huan..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Po Inda sa mbaroi?

Do marrin Asistence sociale, se u bon 6 muj pa rroga,..

Qina niks,..huan..
Vetem kete seson NUK i dihet se kush merr kupen e kampioneve.
Sa per Atalanten...NUK e di si nuk pallo,Genoa,Udine e .........REST.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,671
Pikët
113
Vetem kete seson NUK i dihet se kush merr kupen e kampioneve.
Sa per Atalanten...NUK e di si nuk pallo,Genoa,Udine e .........REST.
Ai contexhiu kishte dal me te kuq, edhe ai maxhordomi Oriali,..

Kush rref Juven shko karroce pastaj, si Fiorentina,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Ai contexhiu kishte dal me te kuq, edhe ai maxhordomi Oriali,..

Kush rref Juven shko karroce pastaj, si Fiorentina,..
Conte kur nuk fiton,fajin e ka arbitri apo rubentinet.
Te pallojme iher Bolonjen...nuk e di kur lujme apet me camorren..ti VDESIM dhe ja ku SHKOJME....4 pike larg.
Nejse..
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Inter - Milan

Kupa e Italise live ne linkun me poshte
@Rrelse pergatitu moralishte per humbjen e rradhes 😜
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Mvje shume keq....
Veini men kampionatit se NUK luftoni dot juve ne ....tre fronte.
Ngushellime.
 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
5,542
Pikët
113
Po mthote i shok,ka per ta myt Milani!Ore esht mir Interi ket sezon,,,,,jo qe jo ai! Edhe Peskara do e kishte majt topin 40%😂😂😂Screenshot_20210127-023903.jpg
 
Top