• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,103
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Koment pa lidhje ky me Ramën...është njësoj si të them unë tani në këtë temë, Ersonelda dje e pranoi propozimin e të dashurit për martesë. :p
Aeroportin ta gëzojnë kuksianët dhe kuksianet që do ndikoj për mirë në jetën e tyre se unë zor se do më bjer rasti të shkoj ndonjë herë atje.
Mbase do ta shfrytëzojë me shumë gjasa ai që e shan më shumë, Pirdhati. 😜
Kush eshte kjo Ersonelda mo Kepi?
Ka hyre ndonje e re ne partin tone?!
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,406
Pikët
113
E fejuara ime po me pret tek aeroporti i Vlores me trendafila ne duar. Ishte shume e shqetsuar se mos thaheshin trendafilat deri sa te mberrija une ne aeroportin e Vlores, ndersa une jam shume i shqetsuar mos e fejuara do te thahet para trendafilave duke me pritur mua ne aeroportin e Vlores.
Po i them te me presi ne Kukes pra.
Kthehu tek e vjetra ne rinas te dorjana
ate e ke te sigurt
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
2,077
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Meqe ra fjala, perpara dy javesh Emmanuel Macron ne France vendosi t'i mbylli ca fluturime dhe aeroporte me arsyen e mbrojtjes se natyres.

Kesi vendimesh, kuptohet, qe krijojne probleme per kompanite qe kane nevoje per garazhe ajrore, dhe te gjithe e dine se kush eshte garazh i mire ne Evrope.

 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,054
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
-Ju ofrua vaksina ruse Sputnik V nuk e pranoi.
Filluan pëllitjet...nuk mendon për popullin që po vdes, e bëri për vete dhe s'mendon për të tjerët...
-E mori vaksinën ruse Sputnik V
Filluan prap pëllitjet...po merr vaksina të pa qertifikuara, po helmon popullin, mos e bëni se do vdisni.
-Serbia ka lidhur kontratë dhe po merr nga Kina miliona doza thoshte televizori.
Filluan prap pëllitjet...pse nuk merr kinezen, është shumë e mirë bla, bla, bla
-Mori vaksinën kineze dhe po vaksinon popullin në masë
Filluan pëllitjet prap...pse merr vaksina të pa qertifikuara, pse i merr nga Turqia dhe jo nga Kina
-Mori Astra Zeneca
Filluan pëllitjet...të ndalohet vaksinimi, po shkaktoni vdekje, vaksina po vdes njërzit thoshte "doktor vdekja"
-Hapet aeroporti i Kuksit
Fillojnë pëllitjet prap...e hapi për fushatë, atje ngrihet shum pluhur, gënjen nuk u ul në Kukës avioni por në Rinas...
Dhe pëllitjet nuk mbarojnë sido që të jetë puna, me raste pëllitjet ngjajnë edhe me zhurmën e një motorri tanku të degraduar në zetor. 😜 😜
Do ti degjosh pellitjet pas dates 25 po he.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,740
Pikët
113
Ja ja e gjetën edhe një arsye më shumë, "ndot mjedisin"
Kështu thonë se ka thënë edhe një shok i dragues para shumë kohësh..."Nuk ka ç'u duhet industria, mbillni limona dhe portokalle juve..."
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,406
Pikët
113
Po me vjen keq se paske dhe duart dhe trurin me kallo.
DF70528D-66AE-4433-9137-28F4AAEC0465.jpeg
Me keqardhje dua te njoftoj se aeroporti i kuksit hapet ne qershor.. deri ateher te sygjeroj linjen e re
Vlore skel, triane petrel , vlore sazan pashaliman !! me krahe te lehta 😆
 
Last edited:

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
4,094
Pikët
113
Kuksianet jane njerez punetore e te ndershem e nuk besoj do ndikohen nga ndertimi apo Jo i aeroportit per te qene demokrate. Kane merituar me shume nga cdo qeveri pelivanesh qe ka qene ne fuqi por nuk kane mbajtur shume shpresa pervecse kraheve te tyre.
 
Top