• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,976
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
E mbaruan, mos u grind. 🤨
Mos u ngut. Deri tani kemi nje inaugurim elektoral si dikur Berisha qe vraponte me gershere duke prere shiritet. Aeroporti nuk ka perfunduar ende dhe akoma nuk ka asnje kontrate dhe nuk dihet akoma se kush do ta operoje. Te shohim ne javet dhe muajt ne vazhdim. Nje terminal eshte bere. Po ajo piste qe bene arabet para 20 vjtesh eshte une nuk shoh piste te re.
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,479
Pikët
113
Normal qe kane zgjedhur Kukesin per te bere aeroportin, te gjithe kuksianet ne Angli i ke 🤣🤣 me ca do vine ato ne Kukes 😁😁 do e bejne maloket rrugen Londer -Kukes si me qene Tirane Vore 🤣🤣🤣🤣🤣
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,465
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Mos u ngut. Deri tani kemi nje inaugurim elektoral si dikur Berisha qe vraponte me gershere duke prere shiritet. Aeroporti nuk ka perfunduar ende dhe akoma nuk ka asnje kontrate dhe nuk dihet akoma se kush do ta operoje. Te shohim ne javet dhe muajt ne vazhdim. Nje terminal eshte bere. Po ajo piste qe bene arabet para 20 vjtesh eshte une nuk shoh piste te re.
Kastrati me një organizatë off shore janë pas aeroportit, më shumë se tre vite më parë është bërë marrëveshja.
Shqiptarët do fitojnë ca vende pune, ndërsa organizata off shore do marr dhjamin e pistës.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,692
Pikët
113
Normal qe kane zgjedhur Kukesin per te bere aeroportin, te gjithe kuksianet ne Angli i ke 🤣🤣 me ca do vine ato ne Kukes 😁😁 do e bejne maloket rrugen Londer -Kukes si me qene Tirane Vore 🤣🤣🤣🤣🤣
e mos harrojm pse kan ik na vendi tyre ..lol
meqe qenka aq mir qeveria 😁
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,688
Pikët
113
Mos u ngut. Deri tani kemi nje inaugurim elektoral si dikur Berisha qe vraponte me gershere duke prere shiritet. Aeroporti nuk ka perfunduar ende dhe akoma nuk ka asnje kontrate dhe nuk dihet akoma se kush do ta operoje. Te shohim ne javet dhe muajt ne vazhdim. Nje terminal eshte bere. Po ajo piste qe bene arabet para 20 vjtesh eshte une nuk shoh piste te re.
Po, mire kto qe paguhen per reklame i kuptojme, po kta tifozet e pervelum ca emer ti veme,..:p
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,296
Pikët
113
Mos u ngut. Deri tani kemi nje inaugurim elektoral si dikur Berisha qe vraponte me gershere duke prere shiritet. Aeroporti nuk ka perfunduar ende dhe akoma nuk ka asnje kontrate dhe nuk dihet akoma se kush do ta operoje. Te shohim ne javet dhe muajt ne vazhdim. Nje terminal eshte bere. Po ajo piste qe bene arabet para 20 vjtesh eshte une nuk shoh piste te re.
Dakord, keto qe po thua ti i tha dhe vete Rama Mesa e degjova para nja 2 ditesh. U tregu transparent. Ka akoma procese per tu finalizu, it takes time .Nuk rrejti, o burra zbarkoni ne Kukes. 🤨
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,688
Pikët
113
kan njerez qe jan punesu per shtetin atje , mos i mer per aq budallenj lool
Kta skane ardh nga Rinasi, jo me nga Kuksi,..

Ketu jane mbyll aeroportet e medha, jo kto kioskat,..

Vec po filloj me cu ne ndonje aeroport te arabis, lol

Se kshu londer, vetem Jolene mund te udhetoj,..:D
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,692
Pikët
113
Kta skane ardh nga Rinasi, jo me nga Kuksi,..

Ketu jane mbyll aeroportet e medha, jo kto kioskat,..

Vec po filloj me cu ne ndonje aeroport te arabis, lol

Se kshu londer, vetem Jolene mund te udhetoj,..:D
kane bere ndonje deal sic e tha dhe sibi .
kushedi ca luhet
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,743
Pikët
113
E ke gabim Nese e ke per ne jashte. Tifozat militante jeni ju ne Shq. Neve sna prish apo nuk na ndreq pune, qe te bejme tifo. 🤦‍♀️
Është e thjeshtë se kush është militant, këtë mund ta marësh vesh në çdo temë.
Kliko mbi Nr. e postieve në çdo temë dhe të hapet një tabelë dhe të tregon se kush është më aktivi në temë dhe sa para të tjerëve është në klasifikim me numër shkrimesh.
Aty e merr vesh mirë se kush shpalos më shumë çarçafë me dëshpërim. 😜
 
Top