• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,356
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Keta qe permende ti nuk i fut ne burg sistemi vet! Po as sistemi lulit nuk ka per ti futur po erdhi!! kshu qe ne grime sallate kote ketu!
kushdo qe ka vjedhur pasurine e popullit nuk meriton vetem burg por edhe me keq!
une pergezoj veprat e mira sikunderse jam dhe pro ndeshkimit ne rast abuzimi!
Ti permenda keta per faktin se as rama nuk thote me "fajin e ka Saliu",sepse nuk mund ti thuash popullit 8 vjet rresht kete fjali. Njerezit e zgjodhen Ramen sepse menduan se ishte ndryshe nga Saliu. Nen petkun e politikanit jane njelloj.Nuk po flas si individe e si karaktere. Nuk kam ndonje shprese te madhe tek Basha,por edhe largimin e rames nuk e shoh si "katastrofe".Reagimi i disa militanteve me kujton kohen kur vdiq Enveri,dhe nje pjese e popullit qanin e bertisnin a thua se nuk do lindtte dielli te nesermen. Kemi 30 vjet qe nuk bejme dot nje pale zgjedhje te sakta.(politikisht). Kemi 30 vjet qe na premtojne uje te pijshem. para 8 vjetesh rama that se nese per 8 vjet nuk do kete uje une iki sepse nuk jam si "ata". Perse nuk iken por premton uje perseri?
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Ti permenda keta per faktin se as rama nuk thote me "fajin e ka Saliu",sepse nuk mund ti thuash popullit 8 vjet rresht kete fjali. Njerezit e zgjodhen Ramen sepse menduan se ishte ndryshe nga Saliu. Nen petkun e politikanit jane njelloj.Nuk po flas si individe e si karaktere. Nuk kam ndonje shprese te madhe tek Basha,por edhe largimin e rames nuk e shoh si "katastrofe".Reagimi i disa militanteve me kujton kohen kur vdiq Enveri,dhe nje pjese e popullit qanin e bertisnin a thua se nuk do lindtte dielli te nesermen. Kemi 30 vjet qe nuk bejme dot nje pale zgjedhje te sakta.(politikisht). Kemi 30 vjet qe na premtojne uje te pijshem. para 8 vjetesh rama that se nese per 8 vjet nuk do kete uje une iki sepse nuk jam si "ata". Perse nuk iken por premton uje perseri?
Ore per mua mos ta votoj njeri fare!
po ke do votoni?
jane po te njejtet njeres qe kan krijuar parti te ndryshme!
jan po ata hajduta serisht, kshu qe per mua nuk do ndryshoj asgje , dhe uji do premtohet serisht nga kushdo qe vjen!

@drague nuk kam then ndonjeher qe ramazoni eshte engjell!
jam i bindur se kur te vi luli ne pushtet do e fusi brenda 😂
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,688
Pikët
113
Vendndodhja
Me sa duket Kukesi e ka marre kodin IATA (KFZ):

 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,538
Pikët
113
Tumanja ka variantin tjeter, nese bie shi e nis Iljushinin to fly in to Kukesi Lake. Nese nxene dielli e nis Boeingun me Lasgushin ne board.

1623151570330.jpeg
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,706
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Nuk e di nëse jam gabim unë por ndoshta dikujt tjetër mund ta ketë vënë re më mirë.
Aeroporti i Rinasit si i mekët mu duk krahasuar para dy vitesh, qofsha i gabuar.
Ndriçim jo, ndryshime të ambientit, et etj
Mezi gjeje një ekran për të kontrolluar ardhjet e linjave ajrore, thirrje me megafon për udhëtarë të ndryshëm.
Kur ishte nën PPP të kinezerisë sikur më ndryshe ka qenë.
Me PPP e re, çmimet rriten, shërbimet ulen.
Dhe njëherë qofsha i gabuar.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,356
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Nuk e di nëse jam gabim unë por ndoshta dikujt tjetër mund ta ketë vënë re më mirë.
Aeroporti i Rinasit si i mekët mu duk krahasuar para dy vitesh, qofsha i gabuar.
Ndriçim jo, ndryshime të ambientit, et etj
Mezi gjeje një ekran për të kontrolluar ardhjet e linjave ajrore, thirrje me megafon për udhëtarë të ndryshëm.
Kur ishte nën PPP të kinezerisë sikur më ndryshe ka qenë.
Me PPP e re, çmimet rriten, shërbimet ulen.
Dhe njëherë qofsha i gabuar.
Nuk je i gabuar jo,je i sakte. Vetem e rrjepin ate popull.
 
Top