• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,342
Pikët
113
Me thene te drejten cfare nuk ndodh atje. Edhe e besova...
Kur eshte fushate elektorale, ktu inagurohet nje rruge fshati 10 here, te mos fluturoj e ne Kukes,..:p

Kur kemi qene te vegjel, lujshim nje loje,

Fluturon, fluturonnnn,...

Gomari,..
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,219
Pikët
113
Kur eshte fushate elektorale, ktu inagurohet nje rruge fshati 10 here, te mos fluturoj e ne Kukes,..:p

Kur kemi qene te vegjel, lujshim nje loje,

Fluturon, fluturonnnn,...

Gomari,..
Tek loja fluturon fluturon e ngrinte gishtin ndonjeri tek gomari edhe e hante...u digjte. Lol
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,342
Pikët
113
Gjate Luftes se Kosoves, aeroportin e Rinasit, e mori ne zoterim Ushtria amerikane, e cila filloj zgjerimin, dhe fliterj qe do behej aeroport ushtarak, ndersa per aeroport civil do ndertohej nje i ri, diku afer sektorit Rinia, Durres..

 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,538
Pikët
113
o keto foto duket sikur i kane fotografuar tavanin ke kioskat e traut, ku marrin 10 ojra. :unsure:
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,538
Pikët
113
Do cahet vu linja London kukes -qesh-
ja njofta tavanin e atyre kasollave ku na gjobitin ne kalimash. Po qfare Dhundoni kush fluturon aty. Paramendo me be greve kontrolloret, e ai piloti duke e parkuar ballonjen ne midis te Lake of Kukesi :ROFLMAO: jepi ledio, kapu per koferi sikur per komardare se na aterroi qerratai ``fumato``
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,728
Pikët
113
o miq dhe shok ... mos u percani me parti , pd apo ps qofshin . esht turp te krenohemi ne 2021 me kaq pak gjera ...
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,728
Pikët
113
duke mendu qe kemi kaq sh pasuri dhe te gezohemi me nje aeroport qe krahasohet me nje aerodrom te nje fshati te italis apo te ndonje shteti tjeter ky esht kulmi ....
 
Top