• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,687
Pikët
113
Varet nga shoferi ;) Ne fakt nuk eshte per tu lavderuar, por edhe une pak crazy jom ne timon tap_fare
Nga jergucati ne sarande, jepi sa te dush, do shkoh te kapesh noj humnere ne muzine,..pastaj po pate trafik, ske ku te ecesh, se rruga e tille eshte,..
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,752
Pikët
113
E shperbleu Tumanja Bixhetin, per ate 1 milion euron qe e dha per termetin e Durresit, pale edhe sa te tjera ti kete premtuar Bixhetja keshtu per bakshish. Megjitheate e mira qendron qe do ngritet nje aeroport i ri per Vloren dhe gjithe ata qe e kane per destinacion.
 

Camorristi

Horr
Anëtar
Sep 5, 2019
Postime
256
Pikët
43
Vendndodhja
Itali
Ne nga Tirona i themi ti rrush bythen per tre ore
Ti nga Tirona ec të tregoj unë rrugët tona.
Hypi avionit ene ec lene Berlinin e të tregoj unë si bëhet si çeço për tre orë.
Matja që jep google i përshtatet shpejtsive që janë të lejushme dmth nga Tirana deri në Lushnje me 90 km në orë.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,687
Pikët
113
Ti nga Tirona ec të tregoj unë rrugët tona.
Hypi avionit ene ec lene Berlinin e të tregoj unë si bëhet si çeço për tre orë.
Matja që jep google i përshtatet shpejtsive që janë të lejushme dmth nga Tirana deri në Lushnje me 90 km në orë.
Po ca 90, ne lushnje, cdo 5 km duhet te ulesh km, se shtyp noj katunar lushnjeje,..
 

Camorristi

Horr
Anëtar
Sep 5, 2019
Postime
256
Pikët
43
Vendndodhja
Itali
Lere ca thote ajo, po si ja bo, ne trafik,
Tani unë vi dhe nga Fieri tek Casa Italia për 45 min dhe nga Casa Italia deri tek zogu do 45 të tjera po kjo ska të bëj për sa e bëj unë Tiranë-Sarandë 7 orë ska qenë në kohë të Enverit që shkoje me tren deri në Ballsh!!!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,687
Pikët
113
Tani unë vi dhe nga Fieri tek Casa Italia për 45 min dhe nga Casa Italia deri tek zogu do 45 të tjera po kjo ska të bëj për sa e bëj unë Tiranë-Sarandë 7 orë ska qenë në kohë të Enverit që shkoje me tren deri në Ballsh!!!
Spo thote njeri per 7 ore, por edhe aq mund te shkoje nese je ne vere, ne fund pesmeditshi kur kthehen te gjithe nga plazhi, ose shkojne,

Ajo eshte rruge me shume trafik, dhe mund te bllokohesh ne cdo kohe,..
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,901
Pikët
113
Ti nga Tirona ec të tregoj unë rrugët tona.
Hypi avionit ene ec lene Berlinin e të tregoj unë si bëhet si çeço për tre orë.
Matja që jep google i përshtatet shpejtsive që janë të lejushme dmth nga Tirana deri në Lushnje me 90 km në orë.
Do i bosh ti 300 km per tre ore. Me mbani se po bie
 
Top