• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anetar te forumit cila eshte kenga e krishtere qe ju pelqen me teper?

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Ne kete teme mund te tregoni se cila kenge e krishtere ju pelqen me teper. Mund te keni nje, dy, ose shume kenge qe ju pelqejne.

Mua kenga qe me pelqen me teper keto kohe eshte 10000 reasons nga Matt Redman.

 
Top