• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anetar te forumit cila eshte kenga e krishtere qe ju pelqen me teper?

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,708
Pikët
113

djalli qe eshte e fiksuar pas zotit, por ka pas edhe nje burre me emrin Kevin ne gjermani!
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,852
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Nuk me intereson nese nje kenge eshte e krishtere ,muslimane, budiste apo cdo gje tjeter qofte.
Mjafton te me pelqeje muzika edhe pse ne shume raste nuk ua di kuptimin e fjaleve ne kenge.
 
Top