• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 13

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   18,647
  • Rezultati i reagimit
   14,859
  • Pikët
   113
 • 5

  Valhalla

  V.I.P
  • Postime
   1,617
  • Rezultati i reagimit
   2,211
  • Pikët
   113
 • 3

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   45,779
  • Rezultati i reagimit
   13,998
  • Pikët
   113
 • 3

  crux

  Light is easy to love, show me your darkness
  • Postime
   18,777
  • Rezultati i reagimit
   8,804
  • Pikët
   113
 • 2

  Gi de Masha

  The untouchables ... 66 From Danimarkë
  • Postime
   21,675
  • Rezultati i reagimit
   9,708
  • Pikët
   113
 • 2

  gladiola

  V.I.P 69 From Shqiperi...Korce
  • Postime
   3,957
  • Rezultati i reagimit
   3,654
  • Pikët
   113
 • 2

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   6,307
  • Rezultati i reagimit
   1,146
  • Pikët
   113
 • 2

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   15,423
  • Rezultati i reagimit
   14,673
  • Pikët
   113
 • 2

  Little_Miss_Sunshine

  V.I.P
  • Postime
   4,855
  • Rezultati i reagimit
   10,086
  • Pikët
   113
 • 2

  Elvis_Mason

  • Postime
   1,138
  • Rezultati i reagimit
   594
  • Pikët
   113
 • 1

  Alkoma

  Jezusi Shpeton From Shqiperi
  • Postime
   2,676
  • Rezultati i reagimit
   52
  • Pikët
   48
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   35,235
  • Rezultati i reagimit
   21,202
  • Pikët
   113
 • 1

  3d1

  V.I.P From Tirane
  • Postime
   4,852
  • Rezultati i reagimit
   2,669
  • Pikët
   113
 • 1

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   4,384
  • Rezultati i reagimit
   2,335
  • Pikët
   113
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,019
  • Rezultati i reagimit
   8,511
  • Pikët
   113
 • Top