• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bektashizmi

Ema

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2013
Postime
1,237
Pikët
0
Përgjigje e: Bektashizmi

Vetem te pyeta, se e pash qe postove per kete rubrik, qe u sterharru deri tani, prap nuk me bene pershtypje feja e askujt, sa me bene pershtypje sjellja e juaj. Por kete gje ne kete forum nuk e kuptojn, qe sjellja eshte qe tregon nje njeri sa eshte njeri, e jo etiketimi fetar, sepse feja eshte e mbrendshme.-hug-
Faleminderit :) -hug-
 
Top