• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Besimi fetar i Enver Hoxhes

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,331
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
KY E pranoi dhe e praktikoi hapur fene/ besimin e tij... komunist/e.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Ai me jep mesazhin se ai kupton qe:

Vici fendi;
Lopa pordhi.


Adea
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,299
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Mund te themi me plot gojen qi: lopet e tjera jo socialiste, le te prehen ne paqe.....
 
Last edited:

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Une propozoj solemnisht nderrimin e lopeve.

Cool shqype eshte i vetmi qe mban emrin Shqypni.

Ndaj, sot para jush, betohem se nana Shqypni do te jete Koli.

Sa me i pasur Koli aq edhe me e pasur Shqypnia.

Dekreti hyn ne fuqi menjehere.


Adea
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,331
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Adea .. mos na hap zorret. Loool
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Kush eshte pro dhe kush eshte kundra?

Arsyet per Pro.
Arsyet per Kundra.


Adea
 
Top