• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh martesë

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,229
Pikët
113
Me te niq Billa, si me te niq gjerpri, duke u ferkuar ne luspa,..

Divorci dhe prapaskenat, Bill Gates njihej për sjelljen e dyshimtë kohë më parë
22:42 : 16/05/2021Problemet për Bill dhe Melinda Gates duket se kanë nisur prej kohësh dhe në fund u vulosën me divorcin.
Ata u martuan në vitin e largët 1994, por sipas ”The New York Times”, problemet kanë nisur shumë më herët. Vazhdimisht Melinda Gates ishte e pakënaqur me bashkëshortin e saaj, pasi ky i fundit jo vetëm njihej për luhatjet e tij, por edhe për zërat për marrëdhëniet brenda punës apo persona të dyshimtë.
Vetë çifti Gates u njohën në ambiente pune, ku Bill ishte bosi i Microsoft dhe kishte vartëse Melindën, por historinë e tij nuk u ndalën.
Edhe pse mediat e huaja thonë se shumë gjëra nuk janë treguar rreth çiftit Gates. Në 2006 për shembull, Gates ka marrë pjesë në prezantimin e një punëtoreje të Microsoft, dhe pasi është larguar i ka çuar –email për të darkuar.

E njëjta situatë edhe 1 ose 2 vite më vonë, ku Gates udhëtonte për një vizitë në Neë York dhe duke qëndruar së bashku me një vajzë i kërkoi që të darkonin.
Po ashtu brenda stafit thonë se Gates nuk kishte vetëm marrëdhënie pune me femrat brenda kompanisë, çfarë bëri që të flitet shumë për jetën e tij personale.
Më pas në 2017 çifti u përball me një konflikt për ngacmim seksual, ndërsa në 2019 Melinda Gates duket se u bind për të filluar divorcin me bashkëshortin e saj.
Te isha une ai ne te djathte do i thosha....
4,w=1489,q=low,c=0.bild.jpg
FEMARUCE si puna tate e moren djalin ne qafe.
Shtrenohe fort me lov,se tek mu(Ai)SPI mo voda.
 
Top