• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bojack Horseman

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
11,631
Pikët
113
-Asnje nuk ploteson asnje,nuk eshte nje koncept real.
-Miqte imagjinar jane disa parazite te shpikur nga komunistet per ti vjedhur shtetit. Bej dicka me produktive psh bjeri murit me koke qe te rritesh me pak budalla.
-Pastaj behet me e lehte,por duhet bere cdo dite,kjo eshte e veshtire,por pastaj eshte e lehte.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,286
Pikët
113
Nick-u, hold your horses. Nje here na merr mendjen me k'to fotot e avatarit qe zgjedh...., tani na morre mendjen me Bojack Horseman.

Jemi pleq ne dhe s'marrim vesh nga teknollogjia.

Kush eshte Bojack-u?! Me vure ne siklet dhe na duhet te hapim Google nashti...

Na flasim Marsian dhe Venusian language, jo gjuhe Sumeriane.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,286
Pikët
113
A humanoid horse, BoJack Horseman -- lost in a sea of self-loathing and booze -- decides it's time for a comeback. Once the star of a '90s sitcom, in which he was the adoptive father of three orphaned kids (two girls and a boy)....

Ok, e morra vesh kush na qenka Jack-u.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
32,744
Pikët
113
A humanoid horse, BoJack Horseman -- lost in a sea of self-loathing and booze -- decides it's time for a comeback. Once the star of a '90s sitcom, in which he was the adoptive father of three orphaned kids (two girls and a boy)....

Ok, e morra vesh kush na qenka Jack-u.
its a show on netflix , my son likes it lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
11,631
Pikët
113
A humanoid horse, BoJack Horseman -- lost in a sea of self-loathing and booze -- decides it's time for a comeback. Once the star of a '90s sitcom, in which he was the adoptive father of three orphaned kids (two girls and a boy)....

Ok, e morra vesh kush na qenka Jack-u.
Bojack eshte nje film animation nder me te arriret besoj.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
11,631
Pikët
113
Ka nje moment ku Bojack ka lakmi Mr.Peanutbutter sepse eshte : aq budalla sa nuk e kupton sa patetik eshte.

-Kelsey be kete bote te tmerrshme na ngelin vetem marrdheniet qe krijojme

-E sheh Sarah Lynn? Nuk jemi komplet te denuar. Ne skenarin e madh te jetes jemi vetem disa grimca qe nje dite do harrohen. Nuk ka rendesj cfare kemi bere ne te shkuaren o si do kujtohemi,ajo cfare ka rendesi eshte e tashmja. Vetem ky moment,ky moment spektakolarqe po ndajme.
Jo,Sarah Lynn? Sarah Lynn?

( Sarah Lynn vdes)
 
Top