• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

BOX - peshat e renda!

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Lol

Nuk ka qene as ky me i mire derisa nuk ia fiku llampen Joshua.

E meriton mundesine me luftu per titull por nuk po ia ofrojne. Fury po e pret ndeshjen e trete me Wilders, kurse Joshua me Pulev. Nese fitojne te dy na pret ndeshja me intersante e kesaj gjenerate.
Pikerisht promoteri per perfitimw Edi, i bene padrejtesi ketij, vazhdimisht i cakton ndeshje jo per titull vetem angazhohet me shume per tek Joshua.
Pata pa nje intervist qe edhe Edi ka qene shume konfuz kur e ka vendos me Joshuan, sepse Joshua kishte autoritet te madh dhe ka pas frik qe mundet me humb nga ky.
Ndersa e qeshmjs e tij ne ket klip eshte epike ahhahahaha , sa qe ku me dit sa her me shiqu prap njesoj qe me qeshet ahhaha se ai vertet ka pas thene fjale te medhaja lool.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Pikerisht promoteri per perfitimw Edi, i bene padrejtesi ketij, vazhdimisht i cakton ndeshje jo per titull vetem angazhohet me shume per tek Joshua.
Pata pa nje intervist qe edhe Edi ka qene shume konfuz kur e ka vendos me Joshuan, sepse Joshua kishte autoritet te madh dhe ka pas frik qe mundet me humb nga ky.
Ndersa e qeshmjs e tij ne ket klip eshte epike ahhahahaha , sa qe ku me dit sa her me shiqu prap njesoj qe me qeshet ahhaha se ai vertet ka pas thene fjale te medhaja lool.
Nuk ka pas faj. Eshte i forte ky thi.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Pikerisht promoteri per perfitimw Edi, i bene padrejtesi ketij, vazhdimisht i cakton ndeshje jo per titull vetem angazhohet me shume per tek Joshua.
Pata pa nje intervist qe edhe Edi ka qene shume konfuz kur e ka vendos me Joshuan, sepse Joshua kishte autoritet te madh dhe ka pas frik qe mundet me humb nga ky.
Ndersa e qeshmjs e tij ne ket klip eshte epike ahhahahaha , sa qe ku me dit sa her me shiqu prap njesoj qe me qeshet ahhaha se ai vertet ka pas thene fjale te medhaja lool.
Sot e kushtezuan Fury qe nese fiton me Wilder duhet patjeter me e mbrojt titullin kunder Whyte, para se me boksu me Joshuan.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Ne peshat e renda mjafton nje goditje si ajo e Povetkin dhe te dalin xhiro bilbilat cerr cerr cerr. Lol

Prandaj eshte intersant dhe kurre nuk ka favorit absolut.
Lere se edhe mu m’ka dhimbt ahhahaha, a beson qe as qe e kam prit hahahahahahhaha
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Lere se edhe mu m’ka dhimbt ahhahaha, a beson qe as qe e kam prit hahahahahahhaha
E kishte fitoren ne dore deri ne ate moment.

Une nuk e simpatizoj prej kohes kur i jepte gojes para ndeshjes me Joshua. Tipik rrugaq.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
E kishte fitoren ne dore deri ne ate moment.

Une nuk e simpatizoj prej kohes kur i jepte gojes para ndeshjes me Joshua. Tipik rrugaq.
Epike ka qene ato debatet kur kishte me Chisoren, qe e lag ai me uj, edhe aty kur e gjuan me tavolin gjate konferences hahahahaha.
 
  • Like
Reactions: Rex

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,239
Pikët
83
Kur eshte rematch Wilder vs Fury 3 ?

Ja qe kjo UFC event eshte interesant, po m'doket me 28 eshte

 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Kur eshte rematch Wilder vs Fury 3 ?

Ja qe kjo UFC event eshte interesant, po m'doket me 28 eshte

Une jam fans i madh i UFC dhe i boxit, UFC kam ushtru dhe vet dikur, Izralei matchin e fundit nuk beri ku me di cka ishte shume zhgenjyse.
Mezi pres rikthimin e Khabibit do te jet shume interesant.
Ndersa Fury me Willderin ka gjasa te ndeshen ne shkurt te vitit te ardhshem.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113
Gjermonve varju lesht ne futboll.
Jam kurioz te kqyr kte....

nationality
Germany

stanceorthodox

Haxhi Krasniqi.

PS...do HUPI.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Keta jane sonte.

Oleksandr Usyk eshte pa humbje deri me tani. Chisora veteran i peshave te renda.
GL-BOXING-TALE-OF-THE-TAPE-Chisora-vs-Usyk.jpg
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Keta jane sonte.

Oleksandr Usyk eshte pa humbje deri me tani. Chisora veteran i peshave te renda.
View attachment 63107
Rex e din kush e jep vlla, ku mundem me kqyr apo ke naj link!
Per mendimin tim mendoj qe Usyk eshte nje prek boksereve me te kompletuar per momentin qe kemi pa.
Eshte bere multimilioner dhe jeton jet te thjesht, kur e pyten pse vazhdon keshtu, thot varferia me k a bere ky qe jam.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Rex e din kush e jep vlla, ku mundem me kqyr apo ke naj link!
Per mendimin tim mendoj qe Usyk eshte nje prek boksereve me te kompletuar per momentin qe kemi pa.
Eshte bere multimilioner dhe jeton jet te thjesht, kur e pyten pse vazhdon keshtu, thot varferia me k a bere ky qe jam.
Usyk eshte e ardhmja. Pas kesaj ndeshjes i hapet rruga per titull.

Besoj se e jep super sport ne ipko. Nese jo duhet me hallakat naj link neper internet.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Sallen e baletit e keni nje kat ma poshte, dera e dyte djathtas.
 
Top