• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

BOX - peshat e renda!

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
U vendos me 25 shtator 2021.

Joshua me nje humbje nga Ruiz dhe Usyk pa asnje humbje deri tani.

Lajm i mire eshte se do te ndeshen ne Europe. Ne stadiumin e Tottenham Hotspurs.

RF-SPORT-TALE-OF-TAPE-v2.jpg
 
Top