• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare dokumentare ju pelqejne ?

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
E vrejta deri e minuten e 30-te,pasiqe do pushojna!!!


Aty nje zezak ne TREN thote....n.q-se do te jesh i lire dhe ta shijosh jeten,duhet kapitalizmi.
Po kinezet jane kamuniste-pyetja.
Ata bajne KINSE sikur jane te tille...ata blejne kete+ate...e te tjera.
PS....qe mos te lodhem shume....edhe ne Zambia kane me TRU se ca DARA ne forum.
Pyetjet dhe pergjigjet i keni ne anglisht.
Okay????
Tungi.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Se e kemi ne Shqip....cfare mendoni nga...18.10-18.45


Pastaj kjo mafia arabe...osht gjo QETER.

PS....noi film me TURQ ku mund ta vrejme?????????????
Ejvallah.....PIZEVENGER.

Se harrova....ashte nje Dariush.F dhe ky ka ken ne Kosove si snajper kundra shkinave.
Ky....KURACI....
besoj e njef,se JUVE me flamur i dgjoni.
Rrace e KEQE.
 
Last edited:

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Adam Ondra eshte climber me i mire ne bote dhe eshte ngjitur ne majat me te veshtira. Dokumentari eshte i gjate por une e shikoj pjese pjese ne youtube. Ka bere ngjitje edhe ne Shqiperi por nuk e gjeta videon.

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Kte e fillova te dielen qe shkoi,do kqyrne vazhdimin,dhe do i SHIKOJ dy pjeset e tjera....
PS....te verteta apo te rreme,ne KONKLUZION dal VETE,m.q-se ne Arte media eshte.
Naten e mire.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
Ne sistemin monist paska PASUR.....447 km vije HEKURudhore....
TANI ke...........LESH dhe kerra.
Me BASTARD specie NUK gjen....KUDO.
PS....45 km + do metra do marojne(ndoshta,mbase,ka te ngjare)per 30 muaj.
Kina VETEM ne nje TURN apo mas mromjes BO = 8 km aPO per 480 MINUTA.
Dhe shajne Kinen...............PISANJOSET e NDYRE.
Notn e mire.
 
Top