• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur sot?

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,786
Pikët
113
Hahahah me vinte zorr por burri i tha ne anglisht “sorry” dhe kunati i shpjegoj qe u ngatrruam 😆
Sa bukur i the " Nuk kam pirun"-duke ngrit dhe supet lart kam përshtypjen.

Nderkohe ai boti ne pune te vet duke ngrenë 😂

Me ka ndodh edhe mua njeher keshtu para disa vitesh, bile une i vajta gjithe inat se kisha nje ore qe ja beja me dore dhe ai nuk reagonte 😂
 

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
458
Pikët
43
postime pa kuptim.
ky me lart spo kuptohet lol
 

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
458
Pikët
43
keni mungese shprehish.
pastaj ti mire e the cme duhet mua,
 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,303
Pikët
113
Ky mallkimi lart me kujtoj nje komshi qe ka ngjitur disa letra me shkrim te kuq neper deren e garazhit, hyrjen, gardhin dhe pemet para. Te gjitha duke mallkuar ata qe nuk ngren pislleqet e qenve para shtepise tij. Po mallkime qe ke frik ti lexosh deri ne fund. Menduam kushedi i shkreti ka rreshkitur dhe ka rren me turrini me ndo nje pisllik se nuk ka mundesi. Dhe per cudi qenve tan atje ju vjen per ta bere sikur ja bejn kastile.
 
Top