• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur...?

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
13,410
Pikët
113
Shkurtimet e emrave te figurave publike . Ce kane kete mani?!
psh
Gaz Bardhi
Cim Peka
etj
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,961
Pikët
113
Last edited:

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,021
Pikët
113
@cool_shqype @thirsty @Bad_Teacher
Sot kisha nje pacient 80 vjec, professional dancer, dhe dukej 20 vjec me i ri sec ishte. Cdo gje shkoj mire deri sa me tha “do takohem me Trump”...qesha duke then “oh me vertet”...filloj te me tregoj se cfare do ndodhi ne 2024 kur te behet president dhe vice president Candice (ajo zezakia se harrova)...dhe qe mos ti thyeja zemren u bera dhe une Trump Lover ne ate moment duke i then “inshalla o Zot”...dhe me tha “e di ma morri mendja se do suportoje trump se dukesh vajze e zgjuar” 🤣
-qesh-

Aww I've been known to do the same with old people :). Sidomos kur jan nice nuk te ben zemra ti kundershtosh.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
6,063
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Bisedë midis disa grave në moshë:
Kjo llafazanja: Më dhëmb shpina, më dhëmbin kofshët, uf, pouf... s’po i linte të tjerat të llafoseshin.
Ndërhyn njëra: Kurrizi të dhëmb se bën Yoga me pozicion statik. Kofshët të dhëmbin se bën xhiro me motorrat e të tjerëve. 😁
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,349
Pikët
113
Bisedë midis disa grave në moshë:
Kjo llafazanja: Më dhëmb shpina, më dhëmbin kofshët, uf, pouf... s’po i linte të tjerat të llafoseshin.
Ndërhyn njëra: Kurrizi të dhëmb se bën Yoga me pozicion statik. Kofshët të dhëmbin se bën xhiro me motorrat e të tjerëve. 😁
Po kjo tjetra nga e dinte “Yoga me pozicion statik”?! 😂😂😂
 
Top