• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur...?

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
13,459
Pikët
113
texti i kesaj. melodia eshte mire, tek texti do kete qene i pire.
 

Jorina

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,437
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
kishte mor dje cuni ti uroje Bajramin babit vet ne tel edhe ne ate moment se kapte tel, edhe cuni mer i con Babit vet nje video nga tiktok qe ti uroje bajramin ama i kishte cu i video me Jezusin.
pastaj e mer ex cunin ne tel edhe i thot o Bab ca me kishe cu ashti, cuni ja filloj te qaje se nuk e kupton cuni se fete nuk jan njesoj, e ja fiku tel ex duke u acaruar mua lotet bresher lol
 

Nikoleta

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
12,065
Pikët
113
 

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,904
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Top