• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere pershtypje sot?

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
27,336
Pikët
113
Me teper e solla per perkushtimn e ketij djalit per te mbajtur te jatin ne shpine. Ata ne xhungel dhe kane me shume respekt e perkushtim per te motshmit e tyre se sa ne qe i leme vetem.....apo edhe i gjejne me ere se kane nderuar jete.
E kane me ne terezi jeten ato ne xhungel. Kohe e mundesi kane plot. Ca do bejne gjithe diten.Eshte me stress ne xhunglen*tone, not easy 😜
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,223
Pikët
113
femra me eksperience, duket,..

 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,241
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
Mania qe kane njerezit qe te shkruajne kur jane pa qejf … a thua se do ti ndihmoje ky fakt . 👀
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,411
Pikët
113
Spiro Koleka ishte ai qe bente lidhje te Zogut me Greqin, ndaj e mbajten edhe me zogistin Enver.

E kuptoni insatlimin e Rames?

 
Top